DEĞERLERİMİZ

TG ANTİKA, ANTİKA DEĞERLERİNİN KORUNMASI, ONLARIN ÖZGÜN GÜZELLİKLERİNİN KEŞFEDİLMESİ VE MÜŞTERİLERİMİZE UNUTULMAZ BİR DENEYİM SUNMA MİSYONUYLA HAREKET EDEN ÖNCÜ BİR FİRMADIR. BİZİM İÇİN ANTİKALAR SADECE ESKİ NESNELER DEĞİL, BİRER KÜLTÜREL MİRAS, TARİH VE SANATIN İZLERİ OLARAK DEĞER TAŞIR. İŞİMİZİ TUTKUYLA YAPARKEN, AŞAĞIDA BELİRTTİĞİMİZ DEĞERLERE SADIK KALMAK EN ÖNCELİKLİ ÖNCELİĞİMİZDİR:


KALİTE VE ÖZGÜNLÜK: TG ANTİKA OLARAK, HER BİR ANTİKA ÜRÜNÜNÜN KALİTESİNİ VE ÖZGÜNLÜĞÜNÜ ÖN PLANDA TUTUYORUZ. UZMAN EKİBİMİZ, TİTİZLİKLE SEÇİLMİŞ ANTİKA PARÇALARI BULMAK VE MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAK İÇİN ÇABA GÖSTERMEKTEDİR. ANTİKALARIMIZIN GERÇEKLİĞİNDEN VE GEÇMİŞİN İZLERİNİ TAŞIYAN ÖZGÜNLÜKLERİNDEN EMİN OLMAK İÇİN DETAYLI BİR ARAŞTIRMA VE DOĞRULAMA SÜRECİ UYGULUYORUZ.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ, İŞİMİZİN MERKEZİNDE YER ALIR. TG ANTİKA OLARAK, MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL VE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ HİZMET SUNMAYI HEDEFLİYORUZ. MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI ANLAMAK, TALEPLERİNE DİKKATLİCE YANIT VERMEK VE ONLARI EN İYİ ŞEKİLDE YÖNLENDİRMEK İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUZ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, UZUN VADELİ İŞ İLİŞKİLERİ KURMAMIZIN TEMELİDİR.


ETİK VE ŞEFFAF İŞ İLİŞKİLERİ: İŞİMİZİ ETİK DEĞERLERE UYGUN BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜYORUZ VE DÜRÜSTLÜK İLKESİNİ BENİMSİYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE İLETİŞİM KURARAK, ANTİKA ÜRÜNLERİMİZİN GEÇMİŞİNİ VE ÖZELLİKLERİNİ AÇIKLIĞA KAVUŞTURUYORUZ. İŞ İLİŞKİLERİMİZDE GÜVENİLİRLİK VE SAYGI TEMEL PRENSİPLERİMİZ ARASINDA YER ALIR.


KÜLTÜREL MİRASIN KORUNMASI: ANTİKALAR, GEÇMİŞİN İZLERİNİ GÜNÜMÜZE TAŞIYAN KÜLTÜREL MİRAS PARÇALARIDIR. BU NEDENLE, ANTİKA DEĞERLERİNİN KORUNMASINA BÜYÜK BİR ÖNEM VERİYORUZ. İŞİMİZİ YAPARKEN, ANTİKALARIN TARİHÎ VE SANATSAL DEĞERLERİNİ TANITMAK VE GELECEK NESİLLERE AKTARMAK İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUZ. KÜLTÜREL MİRASIN KORUNMASI, TOPLUMUMUZUN ZENGİNLİĞİNİ VE KİMLİĞİNİ SÜRDÜRMEK İÇİN BİR SORUMLULUKTUR.